20 Mart 2013 #1695977

Ttnet Çözüm Bulunamayan Bağlantı Sorunu!

Aylardır internete bağlanamama problemim için çözüm bekliyorum ama ısrarla Telekom yardımcı olacağız deyip yardımcı olmamakta ısrar etmekteler. Böyle bir kurum nasıl bu şekilde davranış sergileyip bizleri zor durumda bırakırlar. Ben hergün Ttnet'i arayıp saatlerce telefonda zaman harcamak zorun da değilim.


İptal ediyorum dedim ertesi günü eşimi arıyorlar ve iptal etmeyin sorun çözülecek diyorlar ben kullanamadığım halde fatura ödemek zorundayım hem internet hemde evde kamera sistemim var onun da ayrıca faturasını ödemekteyim. Kamera sistemim internet olmadığı için çalışmamakta. Ben çözüm istiyorum. Bu nasıl bir firma?

Elif 19 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Elif20 Mart 2013

    HER ZAMANKİ GİBİ STANDART CEVAP BEN BU CEVAPLARI HER KONUŞMADAN SONRA DUYUYORUM ZATEN İCRAAT LAZIM

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön