02 Mart 2015

TTNET Çözüm Bekliyorum

İnternetim açıldı fakat bağlantı yapılmadığından dolayı yaklaşık 1 hafta interneti kullanamadım. Evime kontrole gelen çalışan alt yapıdan kaynaklı sorun olduğundan dolayı bağlantı gerçekleşmediğini söylemişti.

Bende ücret iadesi için TTNET ile görüştüğümde sizinle görüşmem gerektiği iletildi. Kullanılmayan günlerin ücret iadesini ya da bir sonraki aydan düşülmesini talep ediyorum. Lütfen inceliyoruz şeklince dönüş yapılmasın. Çözüm bekliyorum.

Neşe 218 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Mart 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mart 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön