11 Şubat 2014 #2286829

TTNET Çözüm Alamadım!

şikayetim ile ilgili bir çözüm alamadım. TTNET'te çalışan bir kişinin yaptığı hata yüzünden bu faturayı ödemek bana kalıyor. TTNET çalışanı, daha paket fiyatlarını bilmiyorsa, ben nereden bilebilirim ki? 63 tl diyorlar yalın İnternet'i katmamış o zaman diye kıvırmaya çalışıyorlar. "63+14.99(yalın İnternet ücreti)=77.99" eder ama fatura 82 tl. Hiçbir hesap TTNET çalışanın söylediğine uymuyor. Ben bu faturayı ödemiyorum. Ödetirseniz de hakkımı helal etmiyorum!

Derya 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön