23 Şubat 2013 #1649932

Ttnet Çözülemeyen sorun!

20 Şubatta internetimde kopmalar başladı. Her 5-10 dakikada bir bağlantı sorunları meydana geldi. Müşteri hizmetleri ile ilk görüşmede sorun giderildi dendi aynı gece kopmalar tekrarladı. İkinci görüşmemde arıza kaydı oluşturuldu. Bugün müşteri hizmetlerini aradığımda arızanın giderildiği söylendi. Fakat arıza hala devam ediyor!


Bundan iki ay önce internetim tamamen kopmuştu. Üç bina yanımızdaki inşaatın sebep olduğu kablo kopmasını müşteri hizmetlerine dört defa, kablonun koptuğu yeri noktasına kadar söylememe rağmen, dört günde "exper"ler tespit edip arızayı giderebildi. Bu arızanın aynı sebepten meydana geldiğini düşünüyorum! Fakat iki gündür sorunum devam ediyor!

Mehmet 47 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet23 Şubat 2013

    Bilgilendirme yapıldı. 23,02,2012 Saat 10 civarı problem giderildiği bildirildi. Fakat problemim hala devam ediyor! Her 5-10 dakikada bir internetim kopuyor! Şubatın 20'sinden bu yana TTNET satın aldığım hizmeti bana vermiyor!

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön