10 Şubat 2014 #2284676

TTNET Çözülemeyen Kopma Sorunu!

4 ay boyunca sürekli kopma sorunu yaşamama ve bu nedenle onlarca kez aramama rağmen TTNET sorunuma bir çözüm getirmediği gibi çağrı merkezindeki elemanların yönlendirmesi ile modem değiştirdim. Modemi başka bir yerde test ettiğimde ise sağlam olduğunu görmüş bulunuyorum.


Hem kusurlu hizmet verip hemde yanlış yönlendirip ekstra masrafa sokan ve bilahare faturalarını da çatır çatır tahsil eden TTNET 'i şikayet ediyorum.

Alibey 64 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön