17 Mayıs 2013 #1801374

Ttnet Çözülemeyen Kablosuz Ağ Sorunu!

Maalesef Ttnet kullanıcısıyım. Kurulduğu günden beri türlü türlü problemler yaşadım. Son problemim ise 3 gündür kablosuz ağımın olmaması. Ttnet müşteri temsilcileri , ağ ayarları le ilgili bağlantı yapamadılar.


Ttnet müşteri temsilciler de , modem'in ZTE marka olduğundan 4442816 telefona bağlanmamı ifade ettiler. Ancak 2 gündür dakikalarca beklememe rağmen kimse bağlanamıyor. Eziyet haline gelen Ttnet ten ricam, lütfen karşılıklı sözleşme feshi yapalım. Ben taahhütüm dahilinde faturamı belirlenen süre boyunca ödeyeceğim, fakat Ttnet taahhütünü yerine getirip bana kesintisiz bir hizmet veremiyor!

Enis 71 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön