08 Nisan 2013 #1729420

Ttnet Çözülemeyen İnternet Hız Problemi!

Sizin gibi firma olmaz olsun. En kısa zamanda aboneliğimi sonlandıracağım ve çevremdeki herkesi de aboneliklerini sonlandırması yönünde teşvik edeceğim. 8 mb internet ücreti alıyorsunuz ama 8mb internet hizmeti sadece alt yapıları uygun olan bölgelere dağıtıyorsunuz. Ya hizmet verdiğiniz her bölgeye aynı alt yapıyı kuracaksınız yada alt yapısı olmayan bölgelerden 8 mb internet ücreti almayacaksınız.


Her ay 82 lira ücret ediyorum ama daha 1 mb üstüne bile çıkmış değilim. Eğer siz bu alt yapıyı bölgelere yayıp bu hizmeti herkese veremiyorsanız kendinize büyük firmayım en iyisi benim yakıştırmaları yapmayın. Hayatımda gördüğüm en kötü hizmet veren firmasınız.

Tamer 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön