06 Şubat 2014 #2279053

TTNET Çözülemeyen Hız Sorunu ve İlgisizlik!

Yaklaşık on gündür çözülemeyen hız sorunu yaşıyorum. Defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen hiçbir dönüş olmadı. Kimse ilgilenmedi. On gündür teknik ekip bekliyorum telefon etmediğim yer kalmadı ben böyle iş görmedim. Müşteri hizmetlerini aradığımda devamlı ezbere konuşup duruyorlar. Hiçbir şekilde sorun çözmüyorlar. 1.80--1.90 mbps yukarıya çıkmıyor hız. Yeter artık bir çözüm bulun. Lütfen mağduriyetimin giderilip teknik servisin gelip sorunu çözmesini istiyorum.

Utku 63 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön