06 Eylül 2013 #1996231

TTNET Çözülemeyen E-posta Sorunu!

1, 5 aydan bu yana e-posta sorunu yaşamaktayız. Firma adı uzantılı e-postalarımızı gönderip alamıyoruz. Bilgisayarcımızdan destek aldık hatta PC’mize format atıldı. Başka TTNET
kullanıcılarının hatlarını kullandığımızda ve de vınn ile bağlantı yaptığımızda sorunsuz çalıştığını gördük, yani e-postaları gönderip alabildik. Sadece bize tahsis edilmiş hattan e-posta gönderip alamıyoruz. Defalarca 444 0 375’i aradık. TTNET sorunun kendilerinden kaynaklanmadığını iddia etti.


Kendi ofisimiz dışında her yerde veya başka internet bağlantılarında çalışan Outlook firma
hattımızda çalışmıyorsa TTNET nasıl olur da sorunun kendilerinden kaynaklanmadığını iddia eder?

Merve 45 Okunma

Cevaplar

 • Merve23 Eylül 2013

  6 Eylül tarihinde bildirmiş olduğum şikayetim aynen devam etmektedir. 1 mm bile bir gelişme olmadı. Sorunumuzun acilen çözülmesini istiyoruz.

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Merve09 Eylül 2013

  TT Net çözemediği sorun için "hata bizden kaynaklanmıyor" dememeli...

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön