18 Nisan 2013 #1750349

Ttnet Çözülemeyen Bağlantı Sorunları!

Yaklaşık 15 gündür internetimin hızında inip çıkmalar ve sık sık kopmalar yaşıyorum. Bu süre içerisinde Ttnet müşteri hizmetlerini kaç kere aradığımı bilmiyorum. Her seferinde arıza kaydı oluşturuluyor ve sonuç sıfır. Artık çıldırma noktasına geldim.


Farklı modemler ve farklı bilgisayarlar denedim. Bina tesisatına varana kadar elden geçirdim sonuç değişmedi. Halen ısrarla sorun olmadığı söyleniyor. Sorunum var ve bu sorun TTNET kaynaklı bir sorun. Sorunumu düzeltmediği sürece her fırsatta her platformda TTNET'i kınamaya devam edeceğim.

Bülent 17 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüştür. Yapılan görüşmede probleminin giderildiği bilgisi alınmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön