23 Ocak 2015

TTNET Çok Pahalı!

TTNET yalın internet kullanıyorum. Aylık faturam 67 TL. Ve hatta kampanyalı fiyatmış bu! Kampanyasız fiyatı da 86 TL civarı imiş. Yani çıkmaya kalkarsam geçen aylardaki bu farkı da ödemeliymişim.


Hem çok pahalı kullanıyorum. Hem de çıkarsam bir ton kampanyasız farkını ödeyecekmişim. Ben böyle bir sözleşmeye imza atmışımdır muhtemelen. Ama bu, bu rakamın çok pahalı olduğu gerçeğini değiştirmez.


Vodafone Yalın Net 16 mbit kadar 49 liraymış. Ona geçmeye niyetlendim. Kampanyalı kullandığım içinde çıkamıyor muşum doğrudan. Ne kampanyaymış. Hem pahalı kullandırıyor, hem daha düşük hizmet almamı sağlıyor 8 mbit, hem de çıkarsam kampanyasız farkı ödettiriyor.

Mesut 103 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön