08 Nisan 2013

Ttnet Çok Duyarsız!

Ttnet şikayetim ile ilgili bana sms ile dönüş yapılmıştır ve faturamda hata bulunamadığı bildirilmiştir ve beni cep telefonumdan aradıklarını ulaşamadıklarını bildirmişlerdir oysa telefonum aranılmamıştır. Bu konuyla ilgili mağduriyetim halen devam etmektedir. Bankam 15. 01. 2013 otomatik ödeme emrini sisteme girmiştir. Ttnet'i aradığımda onların sisteminde'de kayıtlı olduğunu bana müşteri temsilcileri söylemiştir. buna rağmen nasıl hata bulunamamıştır anlayamıyorum. dediğim gibi hata bulunamadı demeleri yetersizdir.

Erdogan 21 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön