11 Şubat 2014 #2287471

TTNET Çok Ama Çok Yüksek Fatura!

Yeni Adresime telefonum ve Adsl hattım için TTNET'ten nakil talebi yaptım. Nakil işlemi yapılırken, kampanyam olduğunu söyledim. İşlemi yapanlar kampanyanızda herhangi bir bozulma olmayacağını söyledi. Yeni adresimde normal ADSL hat olmadığı içinde Fiber internet bağlayarak nakil işlemimi yaptılar. Şimdi bunun üzerine gelen ilk faturam tamı tamına 388.75 tl. TTNET müşteri hizmetlerini aradığımda kampanyanın, nakil sırasında sistem tarafından bozulduğunu söylüyor ve tarafıma 388.75 tl.lik fatura ,gönderiyor.


Kampanyalı olarak benim faturam 57 tl.dir. Bu tutardan bir kuruş fazla fatura ödemeyeceğimi ve acilen TTNET'n Faturamı düzeltmesini aksi durumda yasal yollara başvuracağımı belirtirim.

Yalçın 122 Okunma

Cevaplar

 • Yalçın12 Şubat 2014

  TTnet, bu konu ile ilgili , en az 5 defa farklı kişiler kanalı ile beni aradı. Birinin söylediğini diğeri tutmuyor. TTnet, sistem hatası nedeni ile nakil esnasında kampanyanın iptal edildiğini belirtiyor. Kampanya fark ücreti olarak yansıtılan 312.38 tl. nin geri alındığını belirtiyor. Ancak, 18.99 tl. lik Katma değerli servis ücretinin iptal edilmediğini çünkü kampanyanın iptal edildiğini ve faturamın 76. Tl. olduğunu söylüyor. Dilerseniz başka bir pakete sizi geçirelim diyor. Ancak dün arandığımda her iki ücretinde iptal edildiği belirtilmişti. Bu son derece yanıltıcı bir tutumdur. Kampanyanın iptalini ben istemediğime göre hatasını düzeltmelidir. Ben 16/05/2013 de 2 ay ücretsiz 10 ay indirimli kampanya tarifesinden sözleşme yaptım ve bu sözleşmenin devamını aksi durumda hukuki olarak gerek sözleşmeden gerekse, yanıltıcı bilgi vermekten TTnet 'i dava edeceğimi belirtir acil olarak çözümü konusunda bilgi verilmesini rica ederim.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Yalçın11 Şubat 2014

  Acil sorunun çözümünü bekliyorum....

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön