15 Nisan 2013 #1742291

Ttnet Çifte Standart!

Sınırsız internet paketini 63 tl kullanıyorum aynı paketi arkadaşlarım taahhütleri olmadığı için yarı fiyatına kullanıyorlar benim taahhüdüm olduğu için fazla veriyorum böyle adaletsizlik olmaz. Sınırsız paketimin adil şekilde diğer arkadaşlarımla aynı ücretle kullanmak istiyorum. Gereken yapılmazsa bütün ücreti verip internetimi kapatacağım bir daha da Ttnet'in yakınından geçmeyeceğim. Sorunun çözülmesini ve adaletsizliğin giderilmesini istiyorum.

Hakan 22 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön