25 Mart 2013 #1704961

Ttnet Ciddi Bağlantı Sorunları Yaşıyorum!

Yaklaşık 1 sene önce fiber internet kullanmaya başladım. Bu geçişle birlikte kablosuz internetimde sorun yaşamaya başladım. Üzerinde ttnet logosu bulunan ve ttnet'in kendisi tarafından bana teslim edilen zyxel marka modem kullanıyorum. Bilgisayarım ya kablosuz internete hiç bağlanamamakta ya da bağlantı sürekli kopmakta. Kablo ile bağlandığımda bir sorun yaşanmamaktadır.


İlk telefon şikayetlerimde ttnet zyxel'i, zyxel ttnet'i problem olarak gösterdi. Modem servise gönderildi ve geri geldi. Testler yapılıyor sorun bulmuyor. Sorun devam etmektedir. Sorunun acil talebini ttnet'ten talep etmekteyim. Aksi durumda üyeliğimi iptal etmek durumunda kalacağım.

Hazim 22 Okunma

Cevaplar

  • Hazim28 Mart 2013

    Modem firmasının iletişim bilgilerini paylaşmak şikayete cevap vermek olarak kabul edilemez. Benim muhatabım TTNET. Kaldı ki modem servise gönderildi ve geri geldi. Şikayetimin kapatılmadığını. Bu cevabı tüketici olarak kabul etmediğimi hala servis beklediğimi bildirmek isterim.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön