16 Ocak 2015

TTNET Ceza Uygulamayacağız Denmesine Rağmen Ceza Uyguladılar!

İlk aboneliğim başka firmanın telefon kandırmasından dolayı iptal oldu ve bunu fark eder etmez hemen firmayı arayarak bu üyeliği iptal ettim ve hemen TTNET'e aboneliğimin haberim olmadan başka aboneliğe geçirildiğini belirttim. 16/12/2014 tarihinde telefon ile arayarak mağdur olduğumu ve tarafıma bir ceza uygulanıp uygulanmayacağını sordum. 2 ay içinde tekrar TTNET'e geçtiğiniz için tarafınıza bir ceza uygulanmaz dendi.

Bugün 205 TL olan faturaya itiraz ettiğimde modem ücreti ve bağlantı ücreti cezası var dediler. Önceki konuşmamızda tekrar abone olmam durumunda ceza ödemeyeceğim belirtilmişti. Eğer bu tutarı ödeyeceğimi söyleseydiniz yeni aboneliği eşim üzerine alırdım.

Engin 50 Okunma

Cevaplar

  • Engin17 Ocak 2015

    Firma aradı ve 16 Aralık tarihinde yapılan görüşmelerde böyle bir bilgi verilmediği için modem ücretinin ödenmesi gerektiğini bildirdiler. Bende kendilerine 17 ve 18 Aralık'ta yaptığım telefon görüşmelerinin dinlenmesi gerektiğini bildirdim çünkü tarafıma böyle bir bilginin verildiğini ısrarla belirttim. Şimdi 17-18 aralık 2014 tarihinde yapılan görüşmelerin dinlenmesini ve tarafıma cevap verilmesini bekliyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön