16 Mayıs 2013 #1802587

Ttnet Ceza üstüne Ceza Veriyor İnsanları Mağdur Ediyor!

Ttnet tarafından ADSL hizmeti almaktaydım. Taşındığım yerde FiberNet olduğu için ona geçmem önerildi ve mevcut Yalın ADSL hattımı kapattırıp geçiş yapmam halinde sadece 100 tl civarı bir ceza ödeyeceğimi fibernet paketini ise aylık 49 tl sabit ücretle kullanacağım söylendi. ADSL hattımı kapattırıp Fibernete geçiş yaptım. Sonra Ttnet benden 160 TL civarında bir ceza tutarı tahsil etti şimdiki ay ise 150 TL daha bir ekstra tutar daha göndermişler.


Toplamda 310 TL. Müşteri hizmetlerini, müdürlüklerini heryeri aradım hepsi farklı farklı bahaneler sundular. Kısacası Ttnet ve Türk Telekom'un kullanıcıyı sözleşmelerle bağlayıp soyduğunu bir kere daha gördüm. Adli yollar sonuna kadar kullanılacaktır!

Görkem 972 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön