19 Haziran 2013

TTNET Ceza Bedeli!

TTNET ADSL kullanıcıyım net 6 paketi kullanıyorum ve netlimitsiz tam isabet kampanyasına geçiş yapmak istediğimde, bana taahhüt olduğu ve cezai bedel yansıcağı iletildi. Fırsat yakala kampanyasına üye olurken temsilcileriniz herhangi bir cezai bedel cayma bedeli olmadığını iletmişlerdi.


Net 6 paketinden 33 TL yararlanıyorum aldığım indirimde yok. Neyin cezai bedelidir bu tarife paket değişikliği yaparken. Kampanyaya müşteri temsilcinizle telefonda görüşerek üye olunduğunu, ve herhangi bir cezai bedel olmadığını ilettiklerini ses kayıtlarının dinlenmesini istiyorum net limitsiz tarifesine tam isabet kampanyası ile geçip, herhangi bir cezai bedel ödemek istemiyorum.

Nesrin 132 Okunma

Cevaplar

  • Nesrin21 Haziran 2013

    sikayetimin sonucu nedir. maille bilgilendirme yapıldıgı iletilmiş sadece m.h ulasabilcegimz no yazılmıs sonuc nedir? ?????????????????

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön