15 Mayıs 2013 #1800370

Ttnet Cep Telefonu Hattımın Eski Sahibine Ulaşmak İçin Arıyorlar!

Şu anda kullanmakta olduğum cep telefon hattımı temin edeli 3 yılı geçti. Ama 3 yıldır değişmeyen bir şey var, o da TTNet müşteri hizmetlerinin beni sürekli arayarak rahatsız etmeleri. Anladığım kadarıyla hattın eski sahibiyle görüşmek istiyorlar ama kendisini tanımadığım için onlara herhangi bir şekilde yardımcı olamıyorum.


Bugüne kadar defalarca aradılar ve SMS attılar. Her aradıklarına ulaşmak istedikleri kişiyi tanımadığımı ve bu numarayı artık aramamalarını söylüyorum. "Tamam, bunun için gerekli işlemleri yaptık" demelerine rağmen her seferinde yine tekrardan aranıyorum.


Lütfen telefonumu aramayın ve SMS göndermeyin.

Buyruk 63 Okunma

Cevaplar

 • Buyruk18 Haziran 2013

  Az önce yine bir SMS geldi, artık gerekli işlemi yapar mısınız?

 • Buyruk14 Haziran 2013

  14 Haziran itibarıyla hala telefonuma SMS ve çağrı geliyor. Sanırım sistemde hiçbir değişiklik yapılmamış. Lütfen bütün veritabanlarınızdan cep telefon numaramı çıkarabilir misiniz?

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Buyruk21 Mayıs 2013

  Dün yine bir SMS daha gönderildi, lütfen ilgilenir misiniz?

 • Buyruk17 Mayıs 2013

  Bugün yine hattın eski kullanıcısına gönderilen bir SMS ulaştı telefonuma. Lütfen gerekli işlemleri yapar mısınız?

 • Buyruk15 Mayıs 2013

  Teşekkürler, bekliyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön