10 Mayıs 2013 #1789252

Ttnet Cayma Bedelinden Dolayı İptal Ettiremiyorum!

Ttnet le ilgili sıkıntılarım bitmek bilmiyorum. Bir arıza giderilse başka bir arıza çıkıyor cayma bedelinden dolayı iptal ettiremiyorum bu benim hakkım 1 aydır sorun yaşıyorum telefon kayıtlarını inceleyebilirler gerekli mercilere başvurup iptal ettireceğim birde mağdur ediyorlar ama önceden anlaşma yapıyorlar ki cayamıyorsun. Kötü konuşmak istemiyorum ama bana soranlara artık hiç tavsiye etmiyorum ve başka firmalara yönlendiriyorum.

Onur 24 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön