16 Ağustos 2014

TTNET Çalışanının Bilgisizliği Sorun Yarattı

TTNET 08 Ağustos 2014 tarihinde tarife değişikliği yapmak için Etimesguttaki TTNET bayiisine gittim. Bayiideki çalışan eski fiberneti kapattırıp, yeni bir başvuru yaparsam ücretlendirme olarak en uygun seçenek olacağını belirtti. Kabul ettim ve yeni bir fibernet başvurusu yaptım. Aynı çalışan kullanmış olduğum hattı telefon hattı ile birlikte yeni hat açıldığı gün bayiiye gelirsem kapatabileceğini belirtti. Hattın açıldığı gün bayiiye gittiğimde aynı çalışan önce kapama işlemi yapmaya çalıştı, daha sonra kendisinin bu işlemi oradan yapamayacağını, Sincan Telekom Müdürlüğüne gitmem gerektiğini söyledi ve oraya gitmek zorunda kaldım. TTNET bayilerindeki personelin bilgilendirilmesini rica ediyorum.

Cihan 172 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön