18 Eylül 2013 #2017015

TTNET Çağrı Merkezinden Bilgi Beklerken Karşımda İcra Buldum!

1893****08 nolu Tesisat için Haziran 2013 ayında kesilen 235 TL lik bir faturaya TTNET çağrı merkezi yoluyla 20 Temmuz'da itiraz ettim ve Fatura içeriği hakkında bilgi verilmesini talep ettim.


Çağrı Merkezi, sabit telefondan aramış, ulaşamamış, çünkü bu hat -5 ay evvel- kapatılmıştı. Cep telefonundan aramış, o sırada ulaşamamış ve sonra mektup yollamayı tercih etmişler!
Cep telefonuna gelen "ulaşılamadı" bilgisi üzerine 4440375 i tekrar aradım ve beni tekrar aramalarını ve bilgilendirme yapmalarını talep ettim. Çağrı Merkezinden aranılmayı beklerken, Ağustos'un ilk haftasında Avukat bürosuna sevkedilmiş ve borç 535 TL oldu.


Faturayı ödemeyeceğiz demedik ki! Tek suç içeriğini sormak.

Zafer 382 Okunma

Cevaplar

 • Zafer22 Eylül 2013

  Ürettikleri tek çözüm, laf üretmek. İcraat olarak hiçbirşey üretilmedi.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Zafer18 Eylül 2013

  Hukuk'a sevk edilen işlemler için "herhangi bir geri alma" işlemi yapılamıyormuş. Böyle savundu TTNET kendini. Alacaklı, alağından vazgeçtiği noktada avukat da susar, mahkeme de susar, kamu davası değil ki bu. Sözün özü TTNET, kendisinden ayrılanların canına okuyor. Bir yandan da 60 günde Hukuk'a sevk edilip icraya çıkılan bir borç, Diğer yandan da, "7 yıl sonra istemek aklına gelen" başka bir borç... Yahudi, züğürtleyince eski defterleri karıştırırmış demişler... Demek ki; TTNET in gelir kaybı oldukça hatırı sayılır olmuş!!! Sİz siz olun, TTNET'in bu gözü dönmüşlüğünden zarar görmeyin! Borcunuz var dediler mi, önce hemen gidip ödeyin, sonra itiraz edin!

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön