19 Aralık 2014

TTNET Çağrı Merkezi Yanlış Bilgilendirdi 60 TL Fatura Geldi!

TTNET sınırlı internet kullanıyorken ev telefonu ile birlikte Türk Telekom ofisinde internet ve Alo Sınırsız kampanyaya dahil oldum. İlk yılın bitiminde çağrı merkezi tarafından aranarak taahhüdün süresinin sona erdiği tekrar kampanyadan faydalanmak isteyip istemediğim soruldu. Yeni şartlarla
1 yıl tekrar taahhüt verdim.


Çağrı merkezi ile görüşmede ısrarla ev telefonu ve internet paketini de açıkça belirtmeme ve görevlide öyle olacak demesine rağmen 3 ay 56 TL yerine 71,25-78,5-73,5 TL tarafıma fatura gönderilmiştir. Ulaştığımız çağrı merkezi görevlisi sadece internet kampanyasında olduğumuzu ayrıca alo kampanyasına katılmamız gerektiğini belirtmiştir.

Saadet 105 Okunma

Cevaplar

  • Saadet28 Aralık 2014

    Firma tarafından aradım yetkililerimiz görüşmeyi kontrol etti şirket olarak biz haklıymışız kayıtlar gizlidir tüketici olarak sizi yolmaya devam edeceğiz dediler. Önceki 60-70 l fazla alınan ücretin üzerine her ay 20 TL daha almaya devam edeceğiz dediler

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön