07 Nisan 2015

TTNET Çağrı Merkezi Tarafından Rahatsız Edilme!

Aboneliğimi hizmet kalitesi, fazla ücret nedeniyle iptal ettim ve başka bir servis sağlayıcı ile anlaştım.
Aboneliğimi kapattıktan sonra 4440375 çağrı merkezi beni arayarak ödediğimin yarı fiyatına ve iki hızlı paket önerisinde bulundu.

Geç kaldıklarını abone olmayacağımı ilettim.
Buna rağmen sürekli aramaya devam ederek aynı şeyi tekrarlamaktalar çağrıların yarısında numara beni arıyor telefonu açıyorum sistem 1 dk bekletiyor ama operatör çıkmıyor.

Murat 78 Okunma

Cevaplar

 • Murat08 Nisan 2015

  4440375 numaralı çağrı merkezi tarafından aranılarak bir daha çağrı merkezimizden aranmayacaksınız telefon numaranızı aranmamak üzerine kayıt ediyoruz diye bildirilmesine rağmen bir sonraki gün mesai saati başlangıcında "size özel kampanyamız var" SMSleri başladı ve tekrar 4440375 numarasından aranılarak size özel kampanyamız var tekrar abonemiz olun çağrıları gelmeye devam ediyor. Aboneyken hem yüksek fiyat vererek hem de hizmet karşılığı olan hızın 6 da 1 ini vererek mağdur edin abonelikten ayrıldıktan sonrada SMS ve çağrı merkezi aramalarınız ile insanları mağdur ve rahatsız etmeye devam edin!

 • Murat08 Nisan 2015

  4440375 numaralı çağrı merkezi tarafından aranılarak bir daha çağrı merkezimizden aranmayacaksınız telefon numaranızı aranmamak üzerine kayıt ediyoruz diye bildirilmesine rağmen bir sonraki gün mesai saati başlangıcında "size özel kampanyamız var" SMS leri başladı ve tekrar 4440375 numarasından aranılarak size özel kampanyamız var tekrar abonemiz olun çağrıları gelmeye devam ediyor. Aboneyken hem yüksek fiyat vererek hem de hizmet karşığı olan hızın 6 da 1 ini vererek mağdur edin abonelikten çıktıktan sonrada telefon ile rahatsız edin bu nasıl iş ahlakı!

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Nisan 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Nisan 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön