31 Ocak 2014

TTNET Çağrı Merkezi Personeli Yüzümüze Telefonu Kapattı!

Ümraniye Türk Telekom müdürlüğünden temmuz ayında internetimi iptal ettirdiğim bize taahhütümüzün bittiğini ve fatura gelmediğini söylediler. Aralık ayında eve icra yolladılar 400 tl ödeme yapmamız gerektiğini ve her gün faize bindiğini söylediler. Bu geçen süre zarfında bize kapattıktan sonra fatura çıktığının bilgisini vermediler.

Çağrı merkezini aradık temsilci telefonu yüzümüze kapattı. Ümraniye Türk Telekom müdürlüğünde yöneticiler bizi kovmaktan beter ettiler. "Gidin ne yaparsanız yapın, yardımcı olamayız" dediler. Kayıtlar dinlensin. Bu kabalığın bedelini TTNET ödeyecektir. 500.000 takipçisi olan twiter sayfaların da bu haksızlığı paylaştım. Mahkemeye vereceğim.

Tuba 70 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön