04 Eylül 2013

TTNET Çağrı Merkezi Kayıtları Ortada Yok!

İnternet üzerinden TTNET'e başvuruda bulunduktan sonra 1 gün sonra arayan temsilci bireysel abonelik talep ettiğim halde kurumsal abonelik açıyor ve bunu öğrendiğimde çağrı kayıtlarının dinlenmesini istediğimde çağrı kayıta alınmamış yanıtı alıyorum.


İptal talep ediyorum ve ücret ödemeyeceğimi söylüyorum gelip koşa koşa modemimi alıp götürüyorlar ve aradan 18 gün geçmiş olmasına rağmen aboneliğimi iptal etmiyorlar. Ücret ödemek istemediğimi söylediğimde yansıyacaktır ancak iptal talebi alırız ama iptal edilir mi bilemeyiz yanıtı alıyorum.


Çağrı merkezi aracılığıyla her gün şikayet etmeme rağmen bir kere bile geri dönüş alamadım.


Şikayetimi tüm sosyal paylaşım sitelerinden yapacağıma emin olabilirsiniz!

Seyma 30 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön