17 Mayıs 2013

Ttnet Çağrı Merkezi Çalışanlarının Birbirinden Haberi Yok!

09. 05. 2013 tarihinden Ttnet'in üçü bir arada kampanyasından faydalanmaya başladım. Ancak son üç günden beri internetim sürekli olarak kesik ve çağrı merkezi çalışanları birbirinden bihaber. Kimisi bölgesel bir arıza derken kimisi sorunun modem konfigürasyonum doğru yapılandırıldığı halde sorunun bundan kaynaklandığını bildiriyor. Sorunun bir an önce çözülmesini ve tarafıma bilgi verilmesini istiyorum. Aksi halde Ttnet ile başlayan birlikteliğimiz Tüketici Hakem Heyetinde son bulacak.

Volkan 39 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Volkan18 Mayıs 2013

    Sorunum TTNET Genel Müdürlüğü'ne attığım mail neticesinde çözüldü....

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön