05 Şubat 2014 #2277550

TTNET Çağrı Merkezi Beni Resmen Yanılttı!

Aylar önce, TTNET hesabımı dondurmak için çağrı merkezini aradım. Müşteri temsilcisi, ödenmemiş fatura borcum olduğunu, dolayısıyla hattımı bu şekilde donduramayacağını açıkça belirtti. Dün ise TTNET bayisine gittiğimde görevli bana, açık açık çağrı merkezinde yanlış bilgi verildiğini, ödenmemiş fatura olması halinde dahi dondurma işlemi yapılabildiğini iletti.


Yani TTNET hattı,hakkım olduğu halde dondurmadı ve aylarca, hiç kullanmadığım İnternet için (üstelik hattın kullanılması mümkün değil kapatmışlar) ayda en az 70 TL ücretlendirmeye devam etti. Haksız olarak tahsil edilen 458, 19 - TL'min aynen iade edilmesini istiyorum. Yoksa bu işi BTK ve adli makamlara taşımaktan çekinmeyeceğim.

Aja 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön