06 Kasım 2013

TTNET Bulunduğum Yere İnternet Bağlamıyor!

Gümüşhane merkezde öğretmenim, Gümüşhane Fen Lisesinin pansiyonunda kalıyorum ve buraya internet bağlatmak istiyorum. Fakat TTNET'e ben ve gene aynı yurtta kalan arkadaşım 2 kez başvurduğumuz halde, bize kablo çekemeyeceklerini port olmadığını falan söylediler.


21. yüzyılda şehrin merkezinden sadece 3 km yukarıda olan bir yere sırf üşendikleri için kablo çekemiyorlar. Bu bu kadar zor mu? Bu konuda 2 kez müşteri hizmetlerini aradığım halde ne geri dönüt yapıldı ne sorunum çözüldü!


Bu sorunun kısa sürede ve acilen çözülmesi gerekiyor. Milletin parasını çatır çatır alırken iyi port açmaya sıra gelince mi zor...

Züleyha 66 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön