09 Mayıs 2013 #1786864

Ttnet Bu Nasıl Hizmet !

12 ay taahhütlü yalın internet sınırsız abonesiydim.31 Mart 2013te bitmesi gereken taahhütün öncesinde veya akabinde öve öve bitiremediğiniz 7/24 kesintisiz hizmet veren 4440375 numaralı Çağrı Merkezinizin 1 defa arayıp aboneliğimin iptal olacağını, isteğim doğrultusunda aynı tarifeyi uzatabileceğimi veya başka bir internet paketi alabileceğimi bildirmesi gerekirken, 40 gün sonra kendi imkanlarımla aboneliği iptal ettirdim.40 gün için 100 TL civarında ücret ödedim.Taahhüt bitiminde iptal etmediğiniz aboneliği iptal etmek için günlerce uğraştım.Çağrı merkeziyle görüşmek için toplamda 20dk bekletildim ( ama önemli değil! ), siz klasik cevap metninizi bu şikayetin altına kopyalayıp yapıştırın.

İlker 30 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • İlker10 Mayıs 2013

    Firma şikayetlerinin tamamına aynı cevabı verdiğinizden dolayı benim şikayetimi dikkate alacağınızı sanmıyorum. Ki böyle bir geri dönüşte beklemiyorum. 1 yıl taahhüt süresince 1 defa bile aranmayıp, internet paketini iptal ettirince aramanızı da çok samimi bulmuyorum. Bu şikayeti okuyanlar sizin cevabınızdan sonra zannetmesin ki benim sorunum çözüldü. Cevap her zaman ki gibi standart bir cevap, ayrıca çözüme yönelik 1 tek kelime bile yok.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön