29 Mart 2013 #1711164

Ttnet Bu Kadar Yavaş İnternet Başka Yerde Yoktur!

Daha öncelerde de kopma sorunum ile ilgili şikayetlerimi belirtmiştin. Ttnet kopmanın altyapıdan kaynaklandığını kabul etti.Ancak hiçbir çalışma yapmayıp int.hızımı 1mbps hızına düşürüp şimdilik sorunu kaldırdı diyebiliriz. Ancak ttnet ten 8 mbps ye kadar sanırım ultranet paketi adı da, o paketi kullanıyorum.


Normalde bana en düşük 3 mbps hız vermeliler. Ttnet in sayfasında da bu ibare yer alıyor. 3 mbps aldığımda madem internetim kopuyor neden bu pakete geçirip benden ona göre ücret alıyorsunuz. Aldığınız ücret kadar hizmet vermiyorsunuz. 1 mbps ile bağlatımı kaldı dünyada. Haber bile okunmuyor o hızla haber. Taahhüdüm bittiği gün internetimi kapatacağım.

Oğuz 27 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön