28 Ocak 2014 #2259977

TTNET Bu Kadar Kopma Çürük İplikte Bile Olmaz

Yaklaşık 1 aydır. TTNET te ki arkadaşlarla akraba gibi olduk, çevremize fibernet ile ilgili bir çalışma yaptılar. O günden beri hatlarımız devamlı kopuk 2 - 5 - 9 - 19 - 20 dakika arayla kopmalar yaşıyorum. Gelen arkadaşlar yeni kablo çekin dedi onu da yaptık geldiler bağladılar yine kopmaları yaşıyorum. Artık bıktım. İnternete felan girmeyeceğim bu hattı da kapattıracağım.

Engin 68 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön