20 Ekim 2014

TTNET Bu Kadar Da İyi Niyet Suistimal Edilemez!

1,5 sene önce ki 16 gün kullanamadığım İnternet ücretinin iadesi için dilekçe yazdım ve santralden kaynaklanan suç benimmiş! Taahhüdümü yenilemeyen müşteri temsilcisi yüzünden 3 ay 89 TL'den 257 tl ödedim. Hep mağdur olmaktan bıktım. Yağmur yağıyor net gidiyor , rüzgar çıkıyor güneş açıyor saçma sapan bahaneler.


Kaç haftadır hep İnternet'im kopuyor, en son 14 gün önceki arıza kaydım duruyor ve hala bir iyileşme yok. Aradığımda ilgileniyoruz diyorlar. Nedense akşamları tamamen gidiyor, hep kesinti hep kesinti bıktım bu TTNET'ten ! Sustum bunca zaman ama nedense saf yerine
koyulduğumu hissediyorum. Gereken yapılsa bile tavrım net,taahhüt dolduktan
sonra TTNET’in kapısının önünden dahi geçmem!

Mustafa 80 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa21 Ekim 2014

    Yukarıda beLirtmiş oLduğum durumLarın hiçbir izahını biLe yapamıyorsunuz .. Müşteri temsiLciniz sadece ' yapılan kontroller dahilin son 42 saat bilmem kaç dakikadır internetinizde kopma olmadan kullanmaktasınız ' bu saat dilimi içerisinde benim netim 5 saniye kopukluk yaşadı , neye göre tespit ediyorsunuz başınızdan savmak için geçiştirin ... Benim şikayetimin zerresini karşılamadı bile , kaydı bir dinleyin madem bana yardımcı olmayı umuyorsunuz dinleyip öyle dönün baştan savma iş yapmayın !

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön