11 Nisan 2013

Ttnet Bu İşi Yapamıyorsan Bırak!

Ttnet sorunumu daha önce de paylaşmıştım. Yaptığım şikayete binaen yetkili kişilerle görüştüm. Tamam kabul ediyorum feedback güzel müşteri ile ilgileniliyor ama hizmet sorunlu.Verdiğiniz hizmeti güzelleştirmeyecek iseniz ben zaten sizin sürekli aksayan internetinizden dolayı Vınn kullanıyorum ve ekstra faturayı her ay ödüyorum.


Sayenizde her gelen servis, modemimi değiştiriyor Türkiye'de en çok modem değiştiren kişi olacağım. Sorunu tamamen çözmezseniz bu en çok mobil operatör internet sağlayıcılarına yarayacak ve ülkenin en yaygın kullanılan servis sağlayıcısı itibarınız yerle bir olacak.

Sevgi 83 Okunma

Cevaplar

  • Sevgi16 Nisan 2013

    Şikayet ile ilgilenen kişiler teknik personel olmadığından sorunu anlık olarak incelemeye kalkışıyor. Ben haberleşme mühendisiyim herkes ne yaptığınızı anlamayabilir ama ben olayın özünü biliyorum aradığınız saatte mi sorun yaşıyoruz sanıyorsunuz. Eğer sorunu çözeceksen al 24 saatlik log incele bak bakalım ne hata veriyor. Sen yapamıyorsan teknik birimine ilet o da yapamıyorsa paşa paşa kabul et başarısız bir servis sağladığını

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Özlem Hanım ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön