16 Şubat 2013

Ttnet BTK'nın Onayladığı 3 Mbit Hızı Vermiyor!

8 Mbite kadar sınırsız Ttnet abonesi olduğum ilk günden beri hız sorunu yaşıyorum. TtnetMüşteri hizmetlerini defalarca kez aramama rağmen Ttnet hattımdaki hız sorunu problemini çözmüyor. Hattım altyapı eksikliğinden dolayı maksimum 2 Mbit hızda çalışıyor ve Ttnet müşteri temsilcisi 3 Mbit hız sınırını inkar edip 1 MBit hıza kadar düşmenin normal olduğunu iddia ediyor. Kendilerinin BTK'nın 3 Mbit hız sınırını hatırlatmama rağmen müşteri temsilcisi ısrarla inkar etmeye devam ediyor.

Öner 200 Okunma

Cevaplar

  • Öner01 Mart 2013

    TTNET tarafıma telefonla dönüş yaptı. Müşteri temsilcisi bu problemi düzeltemeyeceğini bildirdi. Alt yapı sorunları Türk Telekom müdürlüğünün ilgilenmesi gereken bir problemmiş. Peki bu hizmeti bana satan sizsiniz ve benim muhatabım sizsiniz nasıl olurda müşteriye git başka yerden çöz derdini dersiniz. Bu hizmeti bana satan sizseniz taahhüt ettiğiniz şekilde vermelisiniz dememe ve sözleşmemi fesh edeceğim dememe rağmen ilgilenmeyerek konuyu kapattı. TTNET bu davranışıyla tamamen kurumsallıktan uzak sömürgeci bir anlayışa sahip olduğunu bir kez daha ortaya koydu. En kısa zamanda sözleşmemi fesh etmek için başvuracağım. Bu şikayetimi okuyan ve benzer sorunları olan arkadaşlarında bu şekilde tavır almasının TTNET için güzel bir ders olacağını düşünüyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön