19 Mart 2013 #1694295

Ttnet Böyle Sorumsuzluk Görmedik!

Modemden çektiğimiz sıkıntılardan bıktığımız ve fiber internetin gelmesi sebebiyle diğer internetimizi kapattırıp yeni bir başvuruda bulunduk. Sözleşmeyi yaptıktan 10 gün sonra Ttnet yetkilileri tarifelerde yenileme yapıldığını, tekrar sözleşme yapıp 15 gün daha beklememiz gerektiğini söylediler. Bugün 15 günün ardından bilgi almak için tekrar Ttnet'e gittik. Telefon bağlantısı yapıldı ancak onaylanmadığı için modem ve şifreler verilmemişti.


25 gün bekledikten sonra internete onay yerine red verildiği söylendi. Sözleşme yapılırken böyle bir ihtimalden bahsedilmemişti. 25 gündür yaşatılan tüm zararlar için elimizden gelen her imkanı değerlendireceğiz, Ttnet bu mağduriyetimizi çözmelidir.

Beste 12 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön