25 Temmuz 2015

TTNET Boş Port Olmadığından Hizmet Alamıyorum.

Yeni taşındığım eve internet hattımın nakli için başvurduğumda bana boş port yok dediler ve herhangi bir işlem dahi yapmadan beni geri yolladılar. Daha sonra müşteri hizmetlerine şikayette bulunduğumda beni tekrardan arayarak hattımı dondurabileceklerini söylediler. Bu problemin ne zaman çözüleceğini sorduğumda ise bizde zaman bilgisi mevcut değil, port ne zaman boşalırsa o zaman taşıyabiliriz gibi komik bir yanıt verdiler.

Bu devirde, Ataşehir gibi yeni bir yerleşim yerinde yetersiz altyapı hizmeti TTNET ve Türk Telekom'un büyük bir ayıbıdır.
Bu şikayetten dolayı bana tekrar ulaşıp port boşalınca bizi tekrar arayın (nereden bileceksem) diyecekseniz hiç aramayın, altyapınızı düzenleyin.

Bilal 60 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Temmuz 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön