14 Şubat 2013

Ttnet Boş Hat Yokmuş!

Bundan yaklaşık 3 hafta önce (Ttnet) internet başvurusu yaptım ancak bulunduğumuz bölgede boş hat olmadığını söylediler.Ne zaman olur diye sorduğumda belki 1 sene belki 2 seneyi bulur diye cevap aldım.Sizin bize hizmet vermeniz gerekirken biz hizmet almak için uğraşıyoruz. 1-2 ay deseniz anlayacağımda 2 sene çok uzun bir zaman.Ayrıca Türk Telekom internet sayfasından 'OHM33**numaralı şikayet bildirmiştim bu konu hakkında hala dönüş olmadı.Sorunumun en kısa süre içinde çözülmesini istiyorum.

Ünal 42 Okunma

Cevaplar

  • Ünal23 Şubat 2013

    hayır mail adresimde bu konu herhengı bır maıl yok

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön