12 Eylül 2013 #2007536

TTNET Borcundan Dolayı Kapanmış Hatta Fatura Gönderiyor!

Borcundan dolayı kapanmış bir hatta nasıl fatura gönderiliyor? Sabrımı zorlamayın haciz gelecek diye tehdit ediyorsunuz doğru dürüst hizmet verseydiniz hala kullanıyor olacaktım.


TTNET'e defalarca şikayette bulundum kapattırmak için başvurdum hala diyorlar ki başvurmamışım kaç defa dilekçe yazdım bu borcu ödemem gelin canımı alın öğrenciyim hiçbir şeyim yok.


Sabrım tükendi 2 senedir başıma dert oldu. Madem sözleşme var hangi şartı yerine getirildi söyleyin? En az 30 defa arıza kaydı var 1 senede açın bakın defalarca şikayette bulundum artık son noktayı koyuyorum ister okuyun ister okumayın.

Orhan 66 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön