04 Şubat 2014 #2274501

TTNET Borcumu Ödeyip Hizmeti Kapattırmama Rağmen Faturalar Kesilmeye Devam Ediyor

Adsl hattımı kapattırmak için Bahçelievler Türk Telekom müdürlüğe gidip başvuru yaptım mevcut borcu tamamiyle ödedim yetkili kapatma işlemini sağladığına dair bana belge imzalattı ve hattımın artık hizmet dışı olduğunu belirtti.


Konuyla ilgili daha sonra faturalar gelmeye devam etti,hizmetin sonlanmamış olduğunu gördüm nedenini sorduğumda ertesi gün merkezimiz sizi aramış hizmeti kapattırmaktan vazgeçtiğinizi söylemişsiniz dediler böyle bir tuhaflık olabilir mi bunu kesinlikle yapmadım. Ellerinde ses kayıtları varsa yayınlasınlar. TTNET bu haksız kazancı hep yapıyor ben ilk değilim bunu herkes biliyor! Ayrıca hiçbir yetkili tarafıma geri dönüp bu işlemi incelemedi.

Dilara 57 Okunma

Cevaplar

  • Dilara13 Kasım 2014

    Ttnet Allah düşmanımı ellerine düşürmesin !!!

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön