11 Aralık 2014

TTNET Borcumu Ödeyemedim

Uzun zamandır müşterisi olduğum TTNET şirketine olan ADSL borcumu maddi olanaksızlıklardan ödeyemeyip işin hukuk bürosuna aks etmesinden dolayı Hukuk Bürosundaki çalışan personelin gerek tavrından gerek verdiği borçlandırma tutarsızlığından dolayı 1 aya yakındır borcumu ödeyemedim.


Söz konusu kurum Necipoğlu Hukuk Bürosu. Tamam borçlu olabiliriz ama borcumuz var diye 3 üncü sınıf insan muamelesi görmek. Ve 1 var mı gecikme dahilinde mantıksız faiz hiç adil değil kurumunuza yakışmıyor.

Mehmet 1.206 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet16 Nisan 2015

    Uzun bir süreç ardından sonra yazmak istiyorum. Kendi araştırmalarımla yola çıkarak. TTnet ve gibi kurumlar. Tahsil edemediği hukuki borçları, taşeron hukuk bürolarına satıp işin içinden sıyrılıyor. Ve oradan sonra ki süreçte. Sözde TTNET hukuk bürosu adına çalıştığını İddaa eden patavatsız. Hukuk bürolarıyla diyalog içerisinde kalmak zorunda kalıyorsunuz. Sözüm ona olan haksız faizli borcu çatır çatır tahsil ettiler.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön