29 Nisan 2014

TTNET Borcumdan Dolayı Avukata Vermiş

2011 yılında 18210**** hizmet numaralı TTNET internet hattımı borcunu ödedikten sonra, başka kişiye devrettim. Sonrasında bana başka bir fatura çıkacak diye bir şey söylenmedi, adresime hiçbir zaman fatura yada tebligat gönderilmedi.


Türk Telekom bir kaç ay sonra fatura çıkarıyor hiçbir bilgilendirme yapılmadan avukata gönderiyorlar. Avukatta şu ücret bu ücret derken, 94 TL olan borcumu 262 TL'ye çıkarıyor ve tüm mal varlığıma haciz koruyorlar. Mağdurum ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Mehmet 106 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön