29 Ağustos 2013 #1982026

TTNET Borcum Olduğunu 7 Sene Sonra Bildirdi!

2006 yılında yanlışlık yaparak TTNET internet hizmetini kullandım ve kapattırdım. Borcu olmadan kapatmıyorlar. Kapatma başvurusu yaptığım an netimi kapattılar. Sonra sene 2013 tam aradan 7 sene geçmiş bana 27 TL borcunuz var 09.2006 senesinden fazi ile 70 TL dediler.


Bu yapılan haksızlığı her yerde yazacağım bunu ileteyim. Borcum varda neden 7 sene sonra haber veriyorsunuz? Telefonum adresim mi yok sizde haber vermiyorsunuz. Bu kadar çıkarcı firma varmı hiç mi kalite politikanız yok sıfırsınız gözümde.


Yapacağım, borcu ödeyip tüketici hakem heyetine gitmek, sonra annemin üzerine olan iki hattı da kapattırmak. Yaptığınızı da tüm sosyal sitelerde dile getireceğim!

Kenan 75 Okunma

Cevaplar

 • Kenan29 Kasım 2013

  sıfırr

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Meryem Hanım ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Kenan29 Ağustos 2013

  Bu gün gidip borcumu ödedim ve fatura örneğinin tarafıma verilmesini istedim ve sistemde fatura bulamadılar ama borç görüküyor. Borç ayrıntılarıma bakamadım.Bu konuyu birde maliye ye şikayet edeyim.Fatura olmadan tahsilat yapılsın ne güzel.Bakalım maliye ne yanıt verecek.Tüm bilgilerim elinizde olmasına rağmen faiz işlesin diye 7 sene sonra gönder.Dediğim gibi bir çok platformda dile getirecem.Tüketici heyeti ve btk ile hakkımı aramaya devam ettirecem sonuç alamasam bile üzerimize yakın çevredeki akrabaların telefonlarını kapatmalarını sağlayacam.Siz kaybeden olacaksınız.

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön