18 Eylül 2013 #2016752

TTNET "Borcu Yoktur" Yazısı İle Hattımı Kapattıktan Sonra Borç Çıkardı!

Eylül ayının başında Lüleburgaz'da bulunan Türk Telekom Müdürlüğü'ne giderek TTNET aboneliğimi sonlandırdım, ve bu işlemler esnasında vezneye uğrayarak "Borcu yoktur" şeklinde onayımı da aldım.


Ancak bana 16 Eylül tarihinde gelen e-posta ile TTNET'e 34,75 TL borcum olduğu tarafıma iletiliyor.


Müşteri hizmetleriyle görüştüm, kendileri benden bulunduğum yerdeki T. Telekom Müdürlüğü'ne giderek durumu izah etmemi istediler. Hatayı yapan ben olmadığıma göre düzeltecek olan da ben olmamalıyım.


Dolayısıyla, hattımın kapatılmasından sonra ortaya çıkarılan bu borcun iptalini ve süreçle ilgili tarafıma telefonla (ulaşılamazsam da e-posta ile) bilgi verilmesini istiyorum.


İlginizi rica ederim.

Murat 458 Okunma

Cevaplar

 • Murat23 Eylül 2013

  TTNET'e telefonla ulaşılamadığım takdirde e-posta yoluyla bildirim yapmalarını söylemiştim; onlarsa sadece telefonlar aradıklarını fakat bana ulaşamadıklarını(!) e-posta ile bildirmişler. Beklediğim ilgiyi gördüm, bu zamana kadar gördüğüm hizmetin karşılığı olarak da böyle bir ilgi göstermeleri beni zaten şaşırtmadı. Haksız oldukları faturayı faiziyle alırlar ve hala müşteri dostu gibi davranarak yeni müşterilerini edinmeye devam ederler. Bu sistem bundan öteye gitmez!

 • Murat19 Eylül 2013

  İşim gereği telefonumu aktif kullanamıyorum, ulaşamadığınızı bildiren e-posta haricinde bir bilgilendirme yapmamışsınız. Uygulanacak veya uygulanması gereken prosedürü e-posta ile bildirebilirseniz sevinirim.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön