04 Nisan 2014

TTNET Borcu Unutturup İcraya Veriyor!

Eski bir TTNET abonesiyim. Bundan yaklaşık olarak 3 ay kadar önce hattım iptal ettim. İptal işleminden sonra borcumu ödemek için müşteri hizmetleri ni ve gerekli yerleri aradım. Fakat bir sonuç alamadım. Tahminimce TTNET ve bu ölçekli firmalar müşteri borcunun ödemesin diye bilgi vermiyor. Bir süre daha sonra müşteri borcunu ödeyecek yer bulamayınca, unutuyor ve burada TTNET ve bunun gibi firmalar, müşterisini avukat aracılığı ile icra takibine sokuyor. Ben de bu mağdurlardan sadece birisiyim.


280 tl lik borcum dün itibarile ile 500tl olarak ödemek zorunda kaldım. Bu zihniyete engel olmak için gerekirse her yere yazı yazacağım ki benim gibi başkaları da mağdur olmasın diye. Bu rant bitsin.

Serkan 88 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön