05 Eylül 2013 #1995639

TTNET Borç Ödemesinin İadesi ve Ödemeye Rağmen İcra Takibi Başlatıldı!

TTNET'ten aldığımız Tivibu Ev paketinde çalışmayan telefon servisinden dolayı servisi iptal ettirdik. 6 ay sonra tarafımıza ödeme talebi geldi, ödemeyi eşimin adına bir hesaptan açıklamada borç/referans numarası ve abone ismiyle birlikte yaptık. 10 gün sonra ödeme yapılmadığından dolayı icra takibi başlatıldığını öğrendik.


Bankayı kontrol ettiğimizde ödemenin G**** O. adına bir hesaptan olmadığı için iade edildiğini gördük. Bize gelen yazışmalarda ödemenin sadece abone tarafından yapılacağına dair bir ibare yer almıyor. Ödemeyi zamanında yapmamıza rağmen iadeden dolayı oluşan bu icra takibini kısa sürede çözülmezse tüketici mahkemelerine taşıyacağım.

Kayra 75 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön