22 Ocak 2014 #2249983

TTNET Borç Ödeme

Ayrıca dün eşim gidip ücreti almak istediğinde de 1 hafta süreceğiyle alakalı hiç bir bilgi verilmemiştir. Türk Telekom ve TTnet borçlarımı ödememi tavsiye ediyor. Ben bu tahsilat gerçekleşmeden borcumu ödemeyeceğim. Telekom'daki görevli bana istersem faturalara da yansıtılabileceğini kesilmiş faturanın önemli olmadığı bilgisini verdi.


Fakat dün telefonda görüştüğüm kişi bana kesilmiş faturaların ödenemeyeceğini bildirmişti. En kısa sürede geri dönüş beklemekteyim. İnternetimin açılmasını talep ediyorum. Ben bu tahsilat için işimden izin alıp gidiyorum fakat sorun asla çözülmüyor.

Merve 85 Okunma

Cevaplar

 • Merve27 Ocak 2014

  Geçen hafta alamadığım Şişli Şube Cumartesi veya Pazartesi gelirsen alırsın diyor gidiyorum ve tahmin ettiğiniz gibi yine iade alamadım. Veznedeki arkadaşlar kendi aralarında çözümsüz konuları Çözüm masası adı verdikleri herkese yapacak bir şey olmadığını söyleyenlere ait odaya yönlendiriyor. Ve beklemekten başka bir çare olmadığını öğrenip günlerdir bekletiliyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Merve24 Ocak 2014

  Gönderilen mailin hiç bir ehemmiyeti yoktur. Konuyla alakalı hala telefon veya mail gelmemiştir. Bu süreçte internetimin kapalı olduğu dönemin faturamdan silinmesi gerekmektedir. Kendi hataları için benden bedel alan TTnet buna acilen bir çözüm bulmalıdır!

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön