15 Mart 2013

Ttnet Borç Ödeme!

Geçen aya kadar bir türlü tespit edemediğiniz ve iptal edemediğiniz otomatik ödemeden dolayı her ay 2 kez kredi kartından çekiyordunuz, Allahtan 2010 yılından kalan talimatı tespit ettiniz de kurtulduk. Şimdide otomatik ödeme talimatında n 25 TL lik borcu 51, 75 TL olara çekiyorsunuz. Kardeşim milyon dolarlık firmasınız, neden bu kadar yetersiz. Şikayetler ve hatalarınız bitmiyor. Düzeltmeniz de aylar alıyor. Bıktım artı yanlışlıklarınızdan. Ekstreyi incelemesem ne olacak? Kim kardeşim konuyla muhatap olacak kişi.

Cenk 513 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön