11 Mayıs 2013 #1792866

Ttnet Borç Detayı Vermiyor!

Babamın adına yaptırdığım Ttnet ile olan sözleşmemi yaklaşık 1 veya 2 ay öncesinden bitirmem üzerine, Ttnet borç olarak adsl hakkında 210 tl borç çıkardı bana. Kampanyalı aboneliğimin bedeli olan yaklaşık 5 aylık fatura kesti. Ödeyeceğim borcun ayrıntısı yok üstelik neyin faturası bu? Bu cezalandırma ne böyle? Bu şekilde yaptıklarını bana daha önce söyleseler kendilerine abone olur muyum?


Bu konuda tüketici hakem heyetine mi? Tüketici mahkemesine mi? Yoksa Ombudsmana mı müracaat etmeliyim? Bu hususta bilgisi olanlarda yardım rica ediyorum. Bu borç ne anlamadım.
Sonra aranıp kırk türlü dil dökülerek abone yapmak için uğraşanların bu tutumu nedir?

Abdulkadir 31 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön