05 Şubat 2014 #2276730

TTNET Bizimle Dalga Geçti!

Ocak ayında arandık internet kapatma talebimiz üzerine. 454** 58 no'lu telefonun internetini kapattırmak istedik. Bize telefonda kapattırmayın diye bir süre ısrar edildi. Biz kapatacağız dondurmak veya herhangi başka bir şey istemiyoruz dedik. Kapatma işleminiz onaylanmıştır denildi telefonda.


Daha sonra 2 dk içinde bir mesaj geldi bize ve yazan şu: Sayın kullanıcımız hattınız açılmıştır güle güle kullanın. Resmen dalga geçiyorlar bizimle. Biz daha sonra tekrar kapattırma talebinde bulunduk. Hattı zor bela kapattık.


Bu şekilde daha öncede 3 aylık fatura gelmişti .Kapattırma talebinde bulunduğumuz hattan. Ben TTNET'ten bu üç aylık 1 mb bile kullanmadığımız faturanın para iadesini ve hakkımı istiyorum.

Tolga 60 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön